Snapdragon 8s Gen 3 işlemcili tablet! vivo Pad 3 geliyor

vivo’nun yeni tableti vivo Pad 3 bugün ortaya çıktı. Dünyanın ilk Dimensity 9300’lü tableti Pad 3 Pro’yu geçtiğimiz ay tanıtan vivo, şimdi gözünü Snapdragon 8s Gen 3‘e dikti. İşte Qualcomm 8s Gen 3 işlemcili Pad 3’ün tüm detayları.

vivo Pad 3 bir hafta sonra tanıtılabilir!

Son günlerde hem akıllı telefon hem de tablet pazarına birçok model sunan vivo, Pad 3 ailesinin giriş modelini tanıtmaya hazırlanıyor. Geçtiğimiz ay Dimensity 9300’lü Pad 3 Pro’yu tanıtan şirket, şimdi Pad 3 için hazırlanıyor. X100s ve X100 Ultra ile birlikte tanıtılması beklenilen tablet, yaklaşık bir hafta sonra karşımıza çıkabilir.

Bugün gelen bilgilere göre Qualcomm’un yeni işlemcisi Snapdragon 8s Gen 3‘ten güç alacak olan Pad 3, bu işlemciyi kullanan ilk tablet olacak. 16GB’a kadar LPDDR5X RAM bellek ve 512GB’a kadar depolama alanı seçenekleri ile her alıcıya hitap edecek olan Pad 3, bu tarafta geçen yıl tanıtılan Pad 2’den ayrılıyor. Ancak diğer özelliklerinin Pad 2 ile benzer olması bekleniyor.

Kesin görülen bilgiler arasında hızlı şarj ve ekran da var. 44W hızlı şarj desteği ile geleceği bildirilen vivo Pad 3, iddialara göre Pad 2 gibi 10.000 mAh‘lik bir pile sahip olacak. 12,1 inç büyüklüğünde LCD ekran ile gelmesi beklenilen tablet, bu ekranda 144Hz yenileme hızı ve 2,8K çözünürlüük sunacak. Üzerinde 8 Megapiksel selfie kamerası taşıyacak olan bu ekran, arka tarafta 13 Megapiksel çift kameraya sahip olacak.

vivo Pad 3’ün fiyatı!

425 Dolar fiyatla raflarda yerini alan Pad 3 Pro’nun alt modeli olması nedeniyle daha uyguna satışa çıkacak olan Pad 3, iddialara göre 350 Dolar‘dan başlayan fiyatlarla gelecek. Tabi seçilen versiyona göre fiyatlar daha yukarıya çıkacak.

vivo görünüşe göre tüm modelleri ile önümüzdeki haftanın en çok konuşulan markası olacak. Siz Snapdragon 8s Gen 3 işlemcili, 144Hz ekranlı tablet vivo Pad 3’ü nasıl buldunuz? Görüşlerinizi yorumlara bekliyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir